ZABIEGI BANKIETOWE

„Piękna skóra to zdrowa skóra. Odzwierciedla ona Twoje przeżycia: narażona na zewnętrzne agresje wymaga od nas prawdziwego rozpieszczania!”

Hialuronic Triple Effect to zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego o potrójnym działaniu. Połączenie kwasu hialuronowego o dużej i niskiej masie cząsteczkowej oraz zamkniętego w liposomach działa wygładzająco, nawilżająco, a co najważniejsze silnie liftingująco na skórę twarzy.

W trakcie masażu kosmetolog wykonuje szereg zróżnicowanych ruchów, które mają na celu konkretne działanie. W wyniku zwiększenia temperatury skóry twarzy, szyi i dekoltu dochodzi do poprawy mikrokrążenia, dzięki czemu skóra jest bardziej podatna na przyjmowanie składników aktywnych. Preparaty odżywcze, aplikowane w trakcie masażu, mogą wniknąć w głębsze warstwy skóry, zapewniając jej odpowiedni poziom nawilżenia i wygładzenia.

W wyniku masażu dochodzi do pobudzenia usuwania toksyn z tkanek, zwiększenia dotlenienia komórek skóry, jak i delikatnego złuszczenia naskórka. Skóra dotleniona ma więcej blasku, wygląda świeżo i promiennie.

W celu wzmocnienia efektów masażu zabieg zalecamy zakończyć maską algową zawierającą niezwykłe bogactwo, potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania skóry, substancji odżywczych. Natychmiastowy efekt nawilżenia i uelastycznienia skóry jest, co najważniejsze, naturalny i bezpieczny dla naszego zdrowia.

POWRÓT