Cytocare S Line

CYTOCARE s Line to więcej niż produkt o działaniu przeciwstarzeniowym. Działa on synergicznie zarównowno w głębokim, jak i powierzchniowych warstwach skóry, co gwarantuje jej pełną i idealną rewitalizację, dająca skórze natychmiastowy efekt rozświetlenia, przywracająca naturalną równowagę fizjologiczną. Jeden z najskuteczniejszych zabiegów anti-aging. Specjalny koktajl, który dzięki optymalnemu połączeniu składników dogłębnie rewitalizuje skórę zarówno na jej powierzchni, jak i w jej najgłębszych strukturach.

Ekskluzywna formuła zawierająca nieusieciowany kwas hialuronowy oraz rejuvenating complex CT 50 powoduje, że skóra już po pierwszym zabiegu staje się silnie zagęszczona, elastyczniejsza i chroniona na działania zewnętrzne dzięki aktywności antyoksydacyjnej keranocytów.

Zabieg polega na podaniu niewielkich ilości preparatu w głąb skóry, w odpowiednich miejscach i odstępach. Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić obrzęk i zaczerwienienie. Powikłania zdarzają się niezmiernie rzadko i występują wyjątkowo jako niewielkie siniaki, ustępujące samoistnie po kilku dniach.

Zabieg można wykonywać w każdej porze roku, lato nie jest przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu, jednak po zabiegu nie zaleca się korzystać z sauny, kąpieli słonecznych, basenu ani intensywnego wysiłku fizycznego przez okres około 5 dni. Przez pierwsze dwa dni po zabiegu zalecane jest picie dużej ilości wody mineralnej, ok. 2l.

POWRÓT