ENDERMOLOGIA LPG

Endermologia LPG to bezinwazyjna i skuteczna metoda zwalczania opornego tłuszczu oraz cellulitu. Wspomagając naturalne procesy zachodzące w organizmie Endermologia LPG pozwala zwalczyć nadmiar tkanki tłuszczowej oraz, stymulując produkcję kolagenu, ujędrnić skórę. Precyzyjny masaż podciśnieniowy w połączeniu ze stymulacją mechaniczną LPG® ROLL pozwala na modelowanie sylwetki dokładnie w tych miejscach, w których chcemy.

Prowadzenie zdrowego trybu życia i regularne ćwiczenia fizyczne mogą nie wystarczyć do zachowania szczupłej sylwetki. Procesy zachodzące na poziomie komórkowym ulegają spowolnieniu, co powoduje, że tkanka tłuszczowa gromadzi się szybciej.

Endermologia LPG jest specjalistyczną metodą wyszczuplania mającą za zadanie trwałą eliminację opornego tłuszczu, który nie poddaje się ćwiczeniom fizycznym i diecie. Jednocześnie podczas zabiegu zachodzi proces stymulacji produkcji kolagenu i elastyny, czego rezultatem jest bardziej jędrna skóra.

Zabieg powoduje redukcję cellulitu. W jego trakcie dochodzi do poprawy krążenie, a w rezultacie cellulit staje się dużo mniej widoczny, nawet w obszarach najmocniej nim dotkniętych.

Dla uzyskania optymalnych efektów zaleca się serię co najmniej 10 zabiegów w wymiarze 2-3 sesji w tygodniu.

Wstępem do każdej serii zabiegów jest ocena stanu skóry, kształtu sylwetki oraz rozmowa mająca na celu ustalenie jakie efekty terapii są oczekiwane. Na tej podstawie dobierany jest odpowiedni program pielęgnacyjny.

Pierwsze efekty zabiegów można zaobserwować już po sześciu sesjach, z których każda trwa 35 minut.

Każdy zabieg wykonywany jest w specjalistycznym stroju, zapewniającym komfort oraz prawidłowość wykonywanego masażu.

POWRÓT