Wypełnienia Kwasem Hialuronowym Usieciowanym Princess Filler

Wypełnienia kwasem hialuronowym usieciowanym to zabiegi estetyczne, które pozwalają na uzyskanie szybkiego i spektakularnego efektu podczas jednej wizyty.

Głównym zadaniem kwasu hialuronowego jest wiązanie cząsteczek wody, dzięki czemu skóra jest odpowiednio nawilżona, sprężysta i jędrna. Kwas hialuronowy stopniowo zanika w miarę upływu lat. Zabieg wypełnienia polega na zapewnieniu skórze zastępczego źródła kwasu hialuronowego.

Preparaty renomowanej firmy Princess Filler, zawierają usieciowany kwas hialuronowy. Wprowadzone bezpośrednio do głębszych warstw skóry, dokładnie w miejsce, w których występuje problem preparaty Princess Filler umożliwiają zarówno wypełnienie zmarszczek i bruzd nosowo-wargowych jak i poprawę oraz wymodelowanie konturu ust.

Wypełnienia z wykorzystaniem kwasu hialuronowego przynoszą natychmiastowe rezultaty i są dobrze tolerowane przez organizm. Po 6-12 miesiącach preparat jest rozkładany przez enzymy obecne w naszym ciele. Efekty początkowego zabiegu można przedłużyć kolejnymi wstrzyknięciami.

Przyjmowanie antybiotyków oraz leków zmniejszających krzepliwość krwi jest przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu.

Ciążą i okres karmienia piersią, infekcje bakteryjne, grzybicze i wirusowe (np. opryszczka) są przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu.

Nie zaleca się spożywanie alkoholu na dzień przed planowanym zabiegiem .

Nie wskazane jest wykonywanie czynności związanych z intensywnym wysiłkiem fizycznym.

Skóry poddanej ostrzykiwaniu, bezpośrednio po zabiegu, nie należy naciągać, uciskać oraz pocierać.

POWRÓT