Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to niechirurgiczna metoda usuwania nagromadzonej tkanki tłuszczowej za pomocą odpowiedniego preparatu lipolitycznego.

Dermaheal LL to pobudzający spalanie tkanki tłuszczowej koktajl do mezoterapii o działaniu wyszczuplającym i antycellulitowym. Skutecznie redukuje nagromadzone komórki tłuszczowe i rozbija cellulit. Działa dwutorowo: detoksykuje i wygładza. Wzmacnia elastyczność skóry i poprawia jej kondycję. Może być stosowany na całe ciało, wszędzie tam gdzie pojawiła się problem nadmiernej tkanki tłuszczowej, cellulitu, czy wiotkiej skóry, np. tzw. „drugi podbródek”.

Wskazania

- redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej (podbródek, bryczesy, uda, brzuch, ramiona, nad kolanami, chomiki, biodra, plecy, ok. mięśnia piersiowego)
- leczenie cellulitu
- regeneracja i poprawa elastyczności skóry

Jakie składniki zawiera Dermaheal LL?

Dermaheal LL to środek przebadany , posiadający certyfikat CE. Jest zatem sprawdzony i bezpieczny.

W jego skład wchodzą:
- aminokwasy
- multiwitaminy
- minerały
- peptydy biomimetyczne
- L-CARNITINE: odpowiedzialna za transport komórek tłuszczowych do mitochondriów, gdzie ulegają rozpadowi, ma działanie detoksykacyjne
- PHOSPHATYDYLOCHOLINE: naturalnie występująca w organizmie substancja, powoduje rozpad trójglicerydów i ich wydalanie z organizmu
- DECAPEPTIDE – 4 (CG-IDP2): wspomaga spalanie i rozbijanie tkanki tłuszczowej, odpowiada za napięcie i wygładzenie skóry.

Kiedy są widoczne efekty?

W zależności od obszaru oraz ilości tkanki tłuszczowej efekty są zauważalne po 2-3 zabiegach. Zalecana jest seria zabiegów 3-5 w odstępie od 1-2 tygodni.

Terapia łączona czyli podwójny efekt

W celu spotęgowania efektów najlepsze rezultaty przynosi terapia łączona czyli wykonywana naprzemiennie z karboksyterapią lub endermologią.

POWRÓT