Mezoterapia Igłowa Dermaheal

Mezoterapia igłowa to zabieg polegający na podaniu wprost do skóry, precyzyjnie tam gdzie znajduje się problem, substancji leczniczych w celu jej rewitalizacji i regeneracji. Przynosi ona spektakularne, długotrwałe efekty w zakresie odmładzania, leczenia rozstępów, a także w profilaktyce łysienia skóry głowy.

Mezoterapia jest niekwestionowaną metodą terapeutyczną, która przynosi wręcz natychmiastowe rezultaty rewitalizując, odmładzając i regenerując skórę. Jest ona jednym z najskuteczniejszych i najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej.

Zabieg mezoterapii igłowej polega na wstrzyknięciu w powierzchowne warstwy skóry substancji leczniczych, regenerujących lub odżywczych. Odpowiednio dobrany do potrzeb skóry koktajl podawany jest wprost do skóry właściwej gdzie jego oddziaływanie jest największe. Różnorodność dostępnych preparatów sprawia, że MEZOTERAPIA ma nieograniczone zastosowania. Polecana jest zarówno do terapii skóry twarzy, szyji i dekoltu, jak i skóry głowy jako profilaktyka wypadania włosów ora w celu poprawy ich ogólnej kondycji.

Częstotliwość w serii zabiegów zależy bezpośrednio od stanu skóry oraz efektu jaki chcemy uzyskać. Zaleca się wykonanie serii minimum 4 sesje w tygodniowych odstępach a następnie 2 sesji w 2-tygodniowych odstępach.

Dermaheal HSR Produkt polecany szczególnie dla skóry dojrzałej, zarówno dla okolic twarzy jak i szyi i dekoltu. Powoduje wygładzenie drobnych zmarszczek poprzez stymulację produkcji nowych komórek skóry. Wzmacnia jej elastyczność poprzez pobudzanie produkcji kolagenu i elastyny. Nawadnia suchą skórę i pomaga jej utrzymać optymalną równowagę.

Produkt działający regenerująco, zmniejszając efekty wypadania włosów i łysienia, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Wspomaga odrastanie włosów poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulację krążenia skóry głowy. Dzięki specjalistycznemu działaniu, zapobiega problemom skóry głowy i zwiększa gęstość i grubość włosów.

Produkt niwelujący cenie w okolicy oczu. Zmniejszając syntezę melaniny zapobiega gromadzeniu się nadmiernej ilości barwnika, a tym samym powstawaniu cieni pod oczami. Dodatkowo rozjaśnia, rozświetla i nawilża skórę pod oczami w wyniku czego wygładza zmarszczki i zapobiega ich powstawaniu.

Preparat poprawiający mikrokrążenie okolicy zapewniając redukcje „worków” i opuchnię pod oczami. Preparat zapobiega odkładaniu tłuszczu oraz stymuluje lipolizę usuwając poduszeczki tłuszczowe pod oczami. Produkt wygładza zmarszczki, uelastycznia i napina skórę dając efekt odmłodzenia, rozjaśnienia i rozświetlenia skóry wokół oczu.

Przyjmowanie antybiotyków oraz leków zmniejszających krzepliwość krwi jest przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu.

Ciążą i okres karmienia piersią, infekcje bakteryjne, grzybicze i wirusowe (np. opryszczka) są przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu.

Nie należy stosować mocnych peelingów chemicznych oraz peelingów drobno i grubo-ziarnistych na tydzień przed zabiegiem.

Nie zaleca się spożywanie alkoholu na dzień przed planowanym zabiegiem.

Nie należy opalać miejsc poddanych zabiegowi jak również stosować samoopalaczy.

W trakcie serii zabiegów należy zrezygnować ze stosowania silnych peelingów chemicznych.

Przez okres do 5 dni od zabiegu zaleca się unikać gorących kąpieli, sauny oraz basenu.

POWRÓT