Makijaż Permanentny

jest coraz bardziej popularnym zabiegiem upiększająco – korygującym. Polega on na wprowadzeniu naturalnego, nietoksycznego i niealergizującego pigmentu Purebeau do przestrzeni międzykomórkowej naskórka. MAKIJAŻ PERMANENTNY ma za zadanie podkreślić kontur i czerwień wargową ust, zaakcentować linię brwi oraz linię rzęs.

Aktualna galeria prac makijażu permanentnego znajduje się na profilu Facebook:
Makijaż Permamentny Aleksandra Paczkowska

Technika podkreślająca kontur ust umożliwia optyczne powiększenie, skorygowanie asymetrii oraz ewentualnej dysproporcji między górną a dolną wargą. Kontur ust wraz z cieniowaniem nasyca usta pięknym kolorem, co jest doskonałym sposobem na uwydatnienie kobiecych ust.

Technika pełnego wypełnienia pozwala stworzyć delikatny cień podkreślający lub, jeśli istnieje taka potrzeba, wyrysowujący linie łuku brwiowego. Metoda piórkowa pozwala natomiast zagęścić istniejący łuk brwi oraz wyregulować jego kształt i grubość.

Technika zagęszczenia rzęs polega na wyrysowaniu delikatnej kreski powyżej linii rzęs czego efektem jest podkreślenie kształtu i poprawienie intensywności tęczówki oka. Kreska dekoracyjna nadje głębi spojrzeniu jak również, tworząc efekt eyelinera, ozdabia oko. Kreski na dolnych powiekach po podkreślają natomiast wyrazistość spojrzenia, tworząc ramę oczu.

W zależności od kolorytu skóry i jej typu, MAKIJAŻ utrzymuje się od 2 do 5 lat. Wraz z upływem czasu dochodzi do stopniowego rozjaśniania wprowadzonego barwnika. Przy bardzo delikatnych MAKIJAŻACH barwnik będzie zdecydowanie szybciej niewidoczny, co należy uwzględniać przy wyborze kolorystyki.

Biodermalogic Viva Digital to jedyne w swoim rodzaju urządzenie do makijażu permanentnego wykonane wyłącznie według niemieckich standardów najwyższej jakości. Systematyczność pracy igły sprawia iż, igła pracuje z tą samą częstotliwością, dostarczając skórze równomierną ilość pigmentu, który precyzyjnie wprowadzony w skórę, nie rozlewa się i dobrze utrzymuje się w danym miejscu. Urządzenie pracuje płynnie, bez niepotrzebnych drgań, co wpływa na dodatkowy komfort pracy i precyzję wykonania zabiegu.

Dzięki zastosowaniu w urządzeniu Biodermalogic Viva Digital dużej mocy pracy igły oraz wysokiej częstotliwości nakłuć, możemy zminimalizować urazy skóry i krwawienie. Szybkie i mocne wejście igły w głąb skóry sprawia, że uzyskujemy równą, nieposzarpaną linię nakłuć.

W efekcie zastosowania takich rozwiązań przez Biodermalogic, w skórze zostaje więcej pigmentu, a czas gojenia skóry po zabiegu jest zdecydowanie skrócony, co zwiększa poczucie komfortu i pozwala na krótszą rekonwalescencje po zabiegu.

Igła PRECISE ELITE (kartridż) jest pierwszą igłą o zintegrowanym systemie z nasadką i najwyższych standardach bezpieczeństwa oraz higieny podczas pracy. Igła zachowuje swoją fabryczną sterylność dzięki specjalnej membranie, a także posiada zabezpieczenia, uniemożliwiające cofanie się barwnika i krwi do rękojeści. Dodatkowym atutem są jednorazowe, całkowicie sterylne kartridże (każdy kartridż posiada numer seryjny).

Katridże oraz kubeczki dozujące barwnik dla każdej klientki są jednorazowe!

Przyjmowanie antybiotyków oraz leków zmniejszających krzepliwość krwi jest przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu.

Ciąża i okres karmienia piersią, infekcje bakteryjne, grzybicze i wirusowe (np. opryszczka) są przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu.

Nie zaleca się spożywania alkoholu na dzień przed planowanym zabiegiem.

Nie należy opalać miejsc poddanych zabiegowi jak również stosować samoopalaczy.

Na skórze stopniowo pojawią się strupki, których nie powinno się zdrapywać – aby przyspieszyć proces regeneracji należy nawilżać i natłuszczać skórę oraz unikać gorących kąpieli, sauny oraz basenu.

POWRÓT