PQ AGE

Natychmiastowy lifting, ujędrnienie i biorewitalizacja skóry bez złuszczania.

PQAge to innowacyjny medyczny peeling o działaniu silnie ujędrniającym, liftingującym oraz biorewitalizującym: wygładza skórę, wyrównuje jej koloryt, zmniejsza widoczność porów, leczy trądzik, pobudza do dalszej regeneracji, a przy tym nie powoduje złuszczania naskórka. Zabieg gwarantuje natychmiastowy efekt silnego napięcia i ujędrnienia skóry i mimo wysokiego stężenia zawartego w nim kwasu TCA - może być wykonywany przez cały rok, również jako zabieg lunchowy lub bankietowy.

Peeling ten jest bardzo skuteczny, gładsza i młodsza skóra widoczna jest natychmiast po zabiegu, a rezultat utrzymuje się przez bardzo długi czas.

Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją i wywiadem zdrowotnym, podczas której omawiany jest zabieg oraz przeciwwskazania.

Na tydzień przed peelingiem nie należy stosować zabiegów inwazyjnych lub drażniących skórę, w tym depilacji, woskowania, peelingów medycznych i domowych, dermabrazji, toników kwasowych, mężczyźni nie powinni się golić w dniu zabiegu

W przypadku przyjmowania kuracji izotretinowej (np. Acnenormin, Roacutan, Izotek, Curacne), zabieg może zostać wykonany najwcześniej 3 miesiące po zakończeniu terapii.

POWRÓT