ZABIEGI MODELUJĄCE SYLWETKĘ

Masaż próżniowy Vacuum

Vacuum jest zabiegiem polegającym na stymulacji mechanicznej i podciśnieniowej skóry oraz tkanki podskórnej. Pozwala uzyskać nie tylko redukcje cellulitu, wygładzenie skóry i poprawę jej gęstości ale również wymodelować sylwetkę.

Zmienne, regulowane podciśnienie pozwala na wielokierunkowe oddziaływanie na tkankę. Siły ssące wytworzone podczas zabiegu powodują pobudzenie krążenia krwi i limfy dzięki czemu uzyskujemy intensywne przekrwienie tkanek, a w efekcie ujędrnienie skóry. Vacuum w sposób nieinwazyjny i naturalny przywraca prawidłowe funkcjonowanie tkanek oraz skutecznie walczy z cellulitem.

Lipokawitacja Ultradźwiękowa

Działanie Lipokawitacji Ultradźwiękowej polega na niszczeniu komórek tłuszczowych za pomocą ultradźwięków niskiej częstotliwości.

Lipokawitacja wytworzona przez falę ultradźwiękową powoduje rozszerzenie cząsteczek płynu wewnątrz tkanek powodując powstanie tzw. mikropęcherzyków próżni, które oddziałują w sposób mechaniczny na komórki tłuszczowe rozbijając je.

Doskonałe efekty serii zabiegów kształtujących sylwetkę osiągamy stosując terapia skojarzoną. Połączenie Lipokawitacji ultradźwiękowej z zabiegami Endermologi LPG przyspieszają usuwanie rozbitych komórek tłuszczowych oraz innych szkodliwych składników z organizmu, dzięki czemu szybciej osiągamy pożądane rezultaty.

Wszelkiego rodzaju zabiegi chirurgiczne uniemożliwiają przeprowadzenie serii zabiegów w ciągu co najmniej 2 miesięcy od przeprowadzonej ingerencji.

Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest występowanie niewydolności nerek , stanów zapalnych żył oraz żylaków oraz przepukliny brzusznej i pachwinowej.

Ciążą i okres karmienia piersią, infekcje bakteryjne, grzybicze i wirusowe są przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu.

POWRÓT