ZABIEGI ZŁUSZCZAJĄCE

„Piękna skóra to zdrowa skóra. Odzwierciedla ona Twoje przeżycia: narażona na zewnętrzne agresje wymaga od nas prawdziwego rozpieszczania!”

Peeling kawitacyjny to zabieg oparty na działaniu fal ultradźwiękowych, który łagodnie oddziałuje na skórę, głęboko ją oczyszczając. Kawitacja umożliwia dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zaskórników, wągrów oraz bakterii z powierzchni skóry. Zabieg ten wygładza, zmiękcza oraz doskonale stymuluje naturalne nawodnienie skóry. W rezultacie twarz jest widocznie oczyszczona i odświeżona.

Do zabiegu Mikrodermabrazji diamentowej wykorzystuje się specjalne głowice diamentowe, które pod wpływem próżni powodują mechaniczne złuszczanie naskórka. W związku z tym, w warstwie podstawnej skóry dochodzi do intensywnego tworzenia się nowych, pełnowartościowych komórek, które zastępują komórki uszkodzone. W efekcie skóra staje się promienna, gładka i odświeżona.

Derma Planing jest nieinwazyjnym zabiegiem polegającym na złuszczeniu warstwy rogowej naskórka przy użyciu skalpela chirurgicznego. Podobnie jak mikrodermabrazja, Derma Planing złuszcza zrogowaciały naskórek, jednakże jego działanie jest na tyle delikatne że polecany jest przede wszystkim dla cery wrażliwej i naczyniowej.

W wyniku działania skalpela skóra może mieć tendencje do delikatnego łuszczenia się do kilku dni po zabiegu, co powoduje jeszcze silniejsze wygładzenie i odświeżenie skóry. Dodatkową korzyścią zabiegu jest usunięcie włosków w postaci meszku z całej powierzchni skóry poddanej zabiegowi. Dzięki temu skóra jest bardziej wygładzona i przyjemna w dotyku.

POWRÓT